Lid van onze jeugdsponsor Rabobank Assen en Noord-Drenthe? Dan kun je nu stemmen op BSVV voor de Rabo Clubkas Campagne!

Ook dit jaar is er weer een budget vrijgemaakt voor de verenigingen in de regio. Leden van de Rabobank kunnen meebeslissen waar dit geld naar toe gaat, door hun stem uit te brengen op https://www.clubkascampagne.nl/assen-nd/clubkascampagne.

Via de post hebben alle leden een persoonlijke kaart ontvangen met een unieke stemcode. Met deze code kun je stemmen op de verenigingen en/of stichtingen die jij een warm hart toedraagt. Met de persoonlijke stemcode kun je van dinsdag 4 september tot en met woensdag 19 september op deze website inloggen en jouw stemmen uitbrengen. Het stemmen gebeurt in een beveiligde omgeving en vindt plaats in een aantal stappen. Bij iedere stap staat uitgelegd wat je kunt verwachten en welke stappen je moet uitvoeren om jouw stemmen succesvol uit te brengen.

Elke stem telt, en elke stem op BSVV geeft ons meer financiële mogelijkheden om bijvoorbeeld materiaal voor onze jeugdafdeling aan te schaffen!

Sponsor jeugdafd.

Zaterdag crew

Zaterdag 19 januari 2019
Kantinedienst ochtend
08.00u-12.00u: J. Jansma
Gastteam:
-
Bestuurslid van dienst:
N. Hoogeveen
Kantinedienst middag
12.00u-15.30u: J. Warries
15.30u-19.00u: R. Middelbos
Bestuurslid van dienst:
A. Doek

Webshop BSVV

Volgende wedstrijd

Zaterdag 19 januari 2019

BSVV-Nieuwleusen SV
Sportpark Bovensmilde
14.30u