Selectie BSVV 1

Teamfoto

 

Selectie BSVV 1

Naam:  Koen Bruinsma Naam:  Yerold Klein  Naam: Alex Bruinsma
Leeftijd:  27  Leeftijd:  20  Leeftijd:  25 
Clubs: FC Assen, BSVV  Clubs:  Veenhuizen, BSVV Clubs:  BSVV
           
Naam: Thomas Klein Bramel  Naam: Daan Budding  Naam: Damain Kok
Leeftijd: 21  Leeftijd: 25  Leeftijd: 19 
Clubs: BSVV  Clubs: LTC, BSVV  Clubs: ACV, BSVV 
           
Naam: Rogier Deelstra  Naam: Corné Kuipers  Naam: Thom Drenth 
Leeftijd: 19 Leeftid: 20  Leeftijd: 18 
Clubs: BSVV  Clubs: BSVV  Clubs: BSVV
           
Naam: Kaji Mohammed  Naam: Jordy de Groot  Naam: Martijn Noya
Leeftijd: 21  Leeftijd: 24  Leeftijd: 35 
Clubs: Smilde'94, FC Assen, BSVV  Clubs: BSVV  Clubs: LTC, BSVV 
           
Naam: Martijn Hemmes  Naam: Yannick Prakken  Naam: Marten Homan 
Leeftijd:  22  Leeftijd:  19  Leeftijd:  33 
Clubs:  BSVV  Clubs:  Smilde´94, BSVV  Clubs:  LTC, BSVV 
           
Naam:  Rob Schreuder  Naam:  Remon Homan  Naam:  Jiano Singadji 
Leeftijd:  28  Leeftijd:  29  Leeftijd:  18 
Clubs:  ACV, Smilde´94, LTC, BSVV  Clubs:  BSVV  Clubs:  ACV, BSVV 
           
Naam: Nico Hoogeveen  Naam: Robin Timmer  Naam: Angelo Hummel 
Leeftijd: 34  Leeftijd: 24  Leeftijd: 27 
Clubs: SVH, BSVV  Clubs: FC Assen, BSVV  Clubs: Smilde'94, BSVV 
           
Naam: Anne Vos  Naam: Michael Wesenhagen  Naam:  
Leeftijd: 29  Leeftijd: 30  Leeftijd:  
Clubs: Smilde'94, BSVV  Clubs: Smilde'94, BSVV  Clubs:  

Begeleiding BSVV 1

Trainer: Alex Visser
Ass. Trainer: Arnold van de Broek 
Teammanager: Frans-Henk Deelstra
Leider: Jaap Hoogeveen
Materiaalbeheer: Dirk Mulder
Grensrechter: Henk Feijen, Dennis Turksma, Jan Veldhuis

Competitieindeling 3e klasse Noord

Naam vereniging Plaats Aanvangstijd Sportpark Tel
BSVV Bovensmilde 14.30 uur De Spil 0592-414402
FDS  Havelterberg  14.30 uur  J.D. Maurikveld 0512-516860
Fit Boys  Beilen  14.30 uur  Noordwest 0593-540264
Hardenberg'85 Hardenberg  15.15 uur  Baalderveld 0523-260767
vv Hollandscheveld  Hollandscheveld  14.30 uur  De Oosthoek 0528-342032 
vv Hoogeveen  Hoogeveen  14.30 uur  Bentinckspark 0528-265786 
LTC  Assen  14.30 uur  De Hoogte Assen 0592-352142 
Lutten SC  Lutten  14.30 uur  De Kei 0523-682250 
OZC  Ommen  14.30 uur  Westbroek 0592-452800 
SCD'83  Dedemsvaart  15.00 uur  De Boekweit 0523-613034 
SCN  Nieuwlande  14.30 uur  Nieuwlande 0528-351588 
SVN'69  Nijeveen  14.30 uur  De Tussenboerslanden 0522-491360 
Tonego  Luttelgeest  15.00 uur  Tonego 0527-202888
ZZVV Zuidwolde 14.30 uur Woltingeslag 0528-372535 

Indeling & programma KNVB Beker

Poule 42:

Achilles 1894 zaterdag

BSVV

Nieuw Balinge

Veenhuizen

Programma bekercompetitie:

Datum Thuis Uit Aanvang
02 sept.. 2017 Nieuw Balinge BSVV 14.30 uur
09 sept. 2017 BSVV Veenhuizen 14.30 uur
16 sept. 2017 Achilles 1894 (za) BSVV 14.00 uur

Competitiewedstrijden 2017/2018

Datum Thuis Uit
23 sept. 2017 Fit Boys BSVV
30 sept. 2017 BSVV OZC Ommen
07 okt. 2017 Lutten SC BSVV
14 okt. 2017  BSVV ZZVV 
21 okt. 2017  BSVV  SCD 83 
28 okt. 2017  Hardenberg 85  BSVV 
04 nov. 2017  BSVV  Tonego 
18 nov. 2017  LTC  BSVV 
25 nov. 2017 BSVV  SVN 69 
02 dec. 2017  FDS  BSVV 
09 dec. 2017  BSVV  SCN 
16 dec. 2017 Hoogeveen  BSVV 
     
27 jan. 2018 Hollandscheveld  BSVV 
03 feb. 2018 BSVV  Fit Boys 
10 feb. 2018 ZZVV  BSVV 
17 feb. 2018 BSVV  Lutten SC 
10 mrt. 2018 Tonego  BSVV 
17 mrt. 2018 BSVV  Hardenberg 85 
24 mrt. 2018 SCD 83  BSVV 
31 mrt. 2018 BSVV  LTC 
07 apr. 2018 OZC Ommen  BSVV 
14 apr. 2018 BSVV  Hollandscheveld 
21 apr. 2018 BSVV  FDS 
12 mei 2018 SVN 69  BSVV 
19 mei 2018 BSVV  Hoogeveen 
26 mei 2018 SCN  BSVV 

Sponsoren

     

 

 

 

Sponsor jeugdafd.

Zaterdag crew

Kantinedienst ochtend
28-10-2017

Janet Drenth
Gastteam:
JO-13-1G
Bestuurslid van dienst:
Thomas Klein Bramel
Kantinedienst middag
28-10-2017

Marieke Mulder  tot 16.00 uur
Bianca Wolf tot 19.00 uur
Team ondersteuning:
Zie rooster ass. kantinedienst
Bestuurslid van dienst:
Jan Drenth

Webshop BSVV

Volgende wedstrijd

Zaterdag: 28-10-2017
Hardenberg'85 - BSVV 1
Aanvang: 15.15 uur
Sportpark "Baalderveld"
Hondsdraf 2C
Hardenberg