Jeugdteams

skk kozijnwacht 

BSVV JO19

Selectie:    
Rik Koers Jurgen Snijder  Sjoerd Visser 
Floris Bakker Rstam Jahed  Jesse Boiten 
Calvin Kunstman  Roan Wolters  Dennis ten Brink 
Yanick Dik James Hully Melvin van de Broek
Rutger Vos  Nils Post  Raoul Deelstra 
Estifer de la Cruz Jimenez    
Trainer:  Jordy de Groot 
Leider:  Jordy de Groot 

BSVV JO17

Selectie:    
Bart Jansma Collin Nijboer  David Ongenae 
Dominique Hemmes  Mikey Kats  Thijmen Meinema 
Tim Wolters  Timo Middelbos  Maarten Dijkstra 
Wessel Dijkstra Nick Beenker Justin Pinkster
Jules Waander Rick ten Brink Tobias Boxma
Sam Vlieger    
Trainer:  Bennie Wolters 
Leiders:  Bennie Wolters, Ludwig Ongenae en Richard Middelbos

BSVV JO15

 jo15
Selectie:    
Jacob Ongenae  Leon Wolters  Marlon Leuwol 
Remko van der Ley  Patu Talaksoru  Naómi Hemmes 
Ardilles Sihasale  Kevin van der Hoek  Mika Hoogeveen 
Enzinho Polnaja Frank Vogt David de Boer
Noël Broersma Jasper Pook Bas Offringa
Trainers:  Robert Polnaja en Ruben Kremer 
Leiders:  Robert Polnaja en Benno Hemmes

BSVV JO13

 
Selectie:    
Stefan Veenstra  Ingmar Gelling  Jeremy Bartos 
Bryan Possemis  Max van der Veen  Suzanne Warners 
Bjarne Gelling  Sanne Gorter  Sven Schutte 
Niek Vos Fabian Pook Tygo Radix 
Mathijs Post David Rocks Jabari Njagi
Jasper Duursema    
Trainers:  Henk Louwes jr. en Milan van Zon 
Leiders:  Theo Gorter en Jaap Veenstra 

BSVV JO11/1

 
Selectie:    
Mike Tol  Niels Hulshof  Stijn Hulshof 
Loes Jager  Joah Trul  Liam Wisman 
Delano Broersma  Thomas Beverdam   
Trainers:  Marleen Beenker en Aron Ongenae 
Leiders:  Michel Tol en Gerard Trul 

BSVV JO11/2

 jo11 2
Selectie:    
Robert Bijsterbosch  Daniel van der Veen  Mikael van der Veen
Jesse Blomsma  Florian Nienhuis  Jarik Scheffers 
Mark Pook  Linde Snijder   
Trainers:  Jan Nienhuis en Guido Slagter 
Leiders:  Jan Nienhuis en Guido Slagter 

BSVV JO11/3

 
Selectie:    
Christel Klasens  Lieke Smit  Doortje Jager
Jorne Otten Jelle Bruijnzeels  Dion Hermelink 
Francois Woudstra     
Trainers:  Jan Nienhuis en Guido Slagter
Leiders:  Erik Hermelink, Louis Smit en Ernst Jager

BSVV JO9/1

 
Selectie:    
Matthijs Maat  Riana Klasens  Matthijs Dammer 
Yan Walbeehm  Manon van der Hoek  Mark van den Bos 
Mark Klok  Joppe Timmermans  Jorne Otten 
Trainer:  Vacature 
Leider:  Bas Dammer 

BSVV JO9/2

 
Selectie:    
Jens Hansma   Silenzio Lens Wesley de Jong 
Ruben Tissingh  Jesse Smit  Fay Tuin 
Timo Knorren  Daniel Klasens  Nomi Wolf 
Trainers:  Sjaak Wolf, Louis Smit en Tjebbe Hansma 
Leiders:  Sjaak Wolf, Louis Smit 

BSVV JO9/3

 jo9 3
Selectie:    
Bas Beverdam   Daniel Klasens Yesper Hansma
Iwan de Vries Floortje Timmermans Lauren 
Adil Audrey Witvoet  
Trainers:  Sjaak Wolf, Louis Smit en Tjebbe Hansma 
Leiders:  Wybe Jan de Vries en Tjebbe Hansma 

Sponsor jeugdafd.

Zaterdag crew

Kantinedienst ochtend
28-10-2017

Janet Drenth
Gastteam:
JO-13-1G
Bestuurslid van dienst:
Thomas Klein Bramel
Kantinedienst middag
28-10-2017

Marieke Mulder  tot 16.00 uur
Bianca Wolf tot 19.00 uur
Team ondersteuning:
Zie rooster ass. kantinedienst
Bestuurslid van dienst:
Jan Drenth

Webshop BSVV

Volgende wedstrijd

Zaterdag: 28-10-2017
Hardenberg'85 - BSVV 1
Aanvang: 15.15 uur
Sportpark "Baalderveld"
Hondsdraf 2C
Hardenberg